Ksiądz Proboszcz Krzysztof ŻakProboszcz: Ks. Krzysztof Żak,

Urodzony: 24 czerwca 1955 (Koszęcin)

Wyświęcony: 08 kwietnia 1982 (Katowice)

Ustanowiony proboszczem: 30 lipca 1995

 

 

Ksiądz Wikariusz Rafał DudaWikariusz: Ks. Rafał Duda,

Urodzony 08 lipca 1979 (Bytom)

Wyświęcony: 14 maja 2005 (Gliwice)

Ustanowiony wikarym: 01 września 2015

 
 
 
Księża Emeryci posługujący w parafii: 

Ks. Herbert Jeziorski